اس ام اس باحال تیکه دار

فراموشت نخواهم کرد ، چرا که با وفا هستی / تو در گنجینه ی قلبم ، همیشه چون طلا هستی . تو ناخدای عشقی ، من ساحلی غریبم / لنگر بزن مسافر ، من خاک هر رفیقم . رفیق خوب پزشک زندگیست ، تا آخر عمر مریضتم رفیق ! از خدا چیزی را برایت خواستارم که جز خدا در باور هیچ کس نگنجد . گاه می توان تمام زندگی را در آغوش گرفت ، فقط کافیست تمام زندگیت یک نفر باشد . صحبت من و تو همچون صحبت خار و گل است ، بی تو من را خوش نباشد ، گر تو را بی من خوش است .

متن و جملات تیکه دار و اس ام اس تیکه دار جدید

همین که یاد من کردی تشکر / همین که مرهم دردی تشکر / در این دنیا که مردم بی وفایند / همین که باوفا هستی تشکر . اگر یک آسمان دل را به قصد عشق بردارم / میان عشق و زیبایی تو را من دوست می دارم . عشقت به دلم اگر بتابد چه کنم ؟ / مهرت به سرای من بخوابد چه کنم ؟ / یکدم به سوال من جوابی بده دوست / روزی که دلم تو را بخواهد چه کنم ؟ از تو گفتن کار هر کس نیست ای زیبا غزل / من برای گفتنت باید که مولانا شوم . بیادت هستم حتی اگر قرار باشد شبی بی چراغ در حسرت یافتنت تمام کوچه ها را قدم بزنم .

/ 1 نظر / 15 بازدید
یه فرصت ویژه

تابه حال چقدر سعی کرده ایید که با رفتن به سایتهای کلیکی ایرانی عضو شوید؟!! اگر دقت کرده باشید نهایت پورسانتی که به شما می دهند درحد 10 تا تک تومنی هست که میگم خوش بینانه حساب کردیم! تازه باید کدها شون رو توی وب سایت تون بذارید و اونایی که آشنایی با این کارها ندارند یکمی سختشونه! از ازون بدتر که بعضی از سایت های وبلاگ دهی مثل بلگفا به شدت با تبلیغات مخالفت می کنند و شما مجبور می شوید هر چند وقت یک بار کدهای درهم برهم را عوض کنید. تازه بعد از کلی کسب کلیک و امتیاز و از این حرفا معلوم نیست پولتون رو بدن یا نه! اما حالا می خواهیم شما رو با یه سایت خوب خارجی آشنا کنیم: - مبلغ کلیک شما به دلار محاسبه می شود و برای هر کلیک یک دلار (تقریبا معادل 3000 تومان ماست) به شما پرداخت می شود. - در این روش نیازی به درج کدها درون وبلاگ و یا سایت خود ندارید!!(واقعا عالیه). روزانه برای شما 5 لینک در کنترل پنل تان ارسال می شود. از همه مهمتر به این سیستم کاملامیتوان اعتماد داشت . چندین سال است که این سیستم فعالیت می کند و از این بابت خیالتان راحت باشد. میتوانید با زیرمجموعه گیری نصف دریافتی اورا دریافت کنید(دیگه چی از